У Донецькому екзархаті УГКЦ створили Дніпропетровський деканат

Виходячи із пастирських потреб та для кращої духовної опіки вірних в Донецькому екзархаті створили Дніпропетровський деканат, шляхом поділу Запорізького деканату. 

28 Жовтня 2016 читати далі

Екологічне виховання у мирному місті Мирноград

Завершились екологічні місії задля збереження довкілля у Донецькому екзархаті у м.Мирноград (Димитрів), Донецької області.

28 Жовтня 2016 читати далі

Екомісії на Дніпропетровщині – добра нагода наблизитись до кожної людини та донести правду про Бога Творця

В рамках екологічних місій Бюро УГКЦ з питань екології, екореферент Донецького екзархату о. Михайло Неїжмак 18 жовтня 2016 року Божого, відвідав м. Павлоград, що на Дніпропетровщині. Даний візит відбувся вперше і охопив три складові екологічних місій: навчальний заклад, представники влади та бібліотека. Цією ініціативою церква проводить євангелізацію на місійних теренах, в особливіший спосіб там, де немає ще діючих парафій УГКЦ. Місії подібного характеру служать доброю нагодою наблизитись до кожної людини та донести правду про Бога Творця та про обов?язок його любити та зберігати Богом сотворений світ.

24 Жовтня 2016 читати далі

Любити все створіння: лише полюбивши, стаємо здатні зберігати

Екологічні місії, які проводяться Бюро з питань екології УГКЦ мають за мету цілісне та комплексне навчання та виховання людини у напрямку любові до сотвореного Богом світу. Важливо зауважити про плідність даної ініціативи, яка вже третій рік поспіль крокує Україною, спонукаючи до призадуми та навернення не тільки віруючих, а й людей, які не знають Бога, або ж не є достатньо практикуючими християнами.

 

18 Жовтня 2016 читати далі

Собор Покрови у Донецьку – пристанок надії

У свято Покрови серце особливо стремить до нашого храму в Донбасі. Чому? Бо це чи не єдине місце в місті, де кожен охочий може зайти, зупинитися, помолитися, побути на самоті. А ще парафіяльна спільнота головного храму УГКЦ на Сході на Покрови святкує своє храмове свято.

13 Жовтня 2016 читати далі

В Уневі відбулися реколекції для катехитів Донецького екзархату

З 30 вересня по 2 жовтня  двадцять сім катехитів  Донецького екзархату УГКЦ взяли участь в реколекціях, які відбулися в рамках святкування Дня катехита в УГКЦ. Дні духовної віднови, темою яких було «Обличчя милосердя», проходили в Святоуспенській Унівській Лаврі під проводом о. Михайла Іваняка, ЧНІ. Захід відбувся з ініціативи с. Єроніми Вовчак, СНДМ, голова Катехитичної Комісії Донецького екзархату УГКЦ за сприянням Катехитичної Комісії КГВА. 

04 Жовтня 2016 читати далі

Новопризначений декан Краматорського деканату провів збори душпастирів

Днями в Краматорському деканаті відбулися деканальні збори, які провів о. Іван Василенко, новопризначений декан.

03 Жовтня 2016 читати далі

Вітаємо владику Степана з уродинами!

Дякуємо Вам за батьківську опіку, духовні настанови, молитовну підтримку.

Духовенство та вірні Донецького екзархату УГКЦ

19 Вересня 2016 читати далі