Папа Франциск закликав на Різдво пам’ятати про українських дітей

23 Грудня 2022
Наприкінці загальної аудієнції в середу перед Різдвом, 21 грудня, Папа Франциск закликав молитися, щоб Господь якнайшвидше дарував українцям мир.

«Нехай же народження Спасителя принесе всім вам внутрішню втіху та дарує радість почуватися любленими Богом, який став дитиною», — сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 21 грудня 2022 року, звертаючись до молоді, хворих, похилих віком і молодят, а тоді додав: «А тепер, говорячи про дітей, згадаймо про багатьох дітей в Україні, що страждають, дуже страждають через цю війну. В це свято Бога, який стає дитиною, пам’ятаймо про українських дітей. Коли я зустрічався з ними тут, більшість із них не може усміхнутися, а коли дитина втрачає здатність усміхатися, це серйозно. Ці діти носять тягар трагедії цієї війни, такої нелюдяної, такої суворої. Пам’ятаймо про український народ під час цього Різдва, який зараз без світла, без обігріву, без головних для виживання речей, і молімо Господа, щоби Він приніс йому мир так швидко, як це можливо».

Вітаючи польських прочан, Святіший Отець згадав про українських біженців. А сталося це в контексті звичаю залишати за святвечірним столом місце для неочікуваного гостя. «Цього року його займуть численні біженці з України, яким ви великодушно відчинили двері своїх домівок. Нехай же Божий Син, народжений у Вифлеємі, наповнить любов’ю кожного з вас, ваші родини і тих, кому ви допомагаєте. Нехай Він принесе мир всім людям доброї волі», — побажав Папа.


 

Джерело: risu.ua