"Нарешті і я дістався додому". Владика Максим звершив свою першу Божественну Літургію в Донецькому екзархаті

25 Грудня 2022

Сьогодні, 25 грудня, владика-помічник Максим звершив свою першу Божественну Літургію в Донецькому екзархаті, яка відбулася в храмі Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжя. Очолив Службу Божу владика Степан. Окрім владики-помічника Максима, співслужили о. Роман Вовк та о. Святослав Розлуцький.

 

"Сьогодні радію з усім Запоріжжя, усім Донбасом. Радію також з усім нашим Донецьким екзархатом, бо Господь сьогодні зробив нам величезний подарунок - і вам, але також мені, що мандруючи довгими роками мого життя нарешті і я дістався додому", - зазначив владика Максим. 

 

Під час проповіді владика Максим також запевнив: "Чудо перемоги, чудо миру, чудо справжнього, доброго людського життя народжується тут: біля цього Божого престолу, народжується тут: із наших молитов. Сьогодні бачимо хлопців, які прийшли помолитися і далі нести свою службу. І також вони знають, що тому, що ми тут є - все буде добре. Тому, що ми тут є - Бог не може нас залишити. І з цією, у серці, найглибшою довірою сміливо і впевнено крокуймо вперед!".

 

Завершилося богослужіння вітанням владики-помічник а Максима від владики Степана та молоді парафії Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжя.

 

Довідково:

22 грудня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбулася архиєрейська хіротонія єпископа Максима Рябухи, якого Синод єпископів обрав єпископом-помічником Донецького екзархату УГКЦ. 

 

19 вересня 2022 року у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск поблагословив вибір Синоду Єпископів УГКЦ і номінував о. Максима Рябуху, СДБ, єпископом-помічником Донецького екзархату УГКЦ, надавши йому титулярний осідок Стефаніяко.

 


 

Прес-служба Донецького екзархату