Прохання підтримати нас

09 Травня 2020

Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри!

У зв’язку з важкими обставинами, у яких опинились священники Донецького екзархату УГКЦ під час карантину, коли вірні не можуть чисельно бути присутніми в храмах під час Богослужінь, просимо фінансово підтримати наших священнослужителів.

Якщо хтось має можливість і бажання скласти пожертву на утримання отців Донецького екзархату, просимо висилати кошти на банківську картку владики Степана, який буде розподіляти отримані пожертви між священниками: 5168 7573 6579 1583 (ПриватБанк, отримувач – Меньок Степан Петрович). У призначенні платежу просимо вказувати «фінансова допомога», також можна вказати імена, які б ви хотіли подати на Святу Літургію з приміткою – за здоров’я або упокій.

Хай Господь воздасть сторицею!

Благословення Господнє на вас!

 

Подяка за перші ластівки фінансової допомоги священикам

Висловлюємо щиру подяку всім,хто відгукнувся на прохання про фінансову допомогу для священників - О. Генді, Н. Балабан, С. Тарасенко, а також тим жертводавцям, які зробили анонімну пожертву.
Ми також повідомляємо, що за здоров`я тих, чиї імена були подані на Святу Літургію - Сергія, Богдана і Світлани - буде відправлена Служба Божа.