В Запорізькій області священник пише ікони разом з парафіянами

19 Листопада 2020

Цієї неділі вже вчетверте відбувся майстер-клас з іконопису на парафії Святих апостолів Петра і Павла в місті Токмаку. Заняття з вірними проводить настоятель парафії отець Іван Герасимлюк.

Священник заохочує брати участь у створенні образів не лише парафіян, а й усіх, в кого в серці є бажання писати ікони та наголошує, що старанністю та постійною працею можна досягти бажаних результатів у цій відповідальній справі.

«Перше питання, яке ставить собі кожна людина: «як я зможу написати ікону, якщо навіть не вмію тримати в руках пензля?», але завдяки наполегливій праці та допомозі майстра людина починає бачити, як в її руках народжується її власна ікона», – зазначив настоятель парафії.

Отець Іван служить на парафії Святих Петра і Павла в Токмаку з вересня цього року, проте щойно розпочавши служіння на новому місці, одразу ж відзначився активною пасторальною працею. Окрім майстерні з виготовлення ікон та свічок, священник провадить сімейні зустрічі, під час яких обговорює з парафіянами важливі аспекти подружнього життя та вчення Церкви про сім’ю.

 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ