Парафія архістратига Михаїла в Запоріжжі відсвяткувала празник

21 Листопада 2020

Сьогодні парафіяльне свято відзначала парафія Святого архістратига Михаїла в місті Запоріжжі. Святкування розпочалось напередодні Великою Вечірнею з Литією, яку відслужив єпископ Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, у співслужінні настоятеля парафії, мітрофорного протоієрея Андрія Бухвака.

В сам день Собору святого архістратига Михаїла й інших безплотних сил владика Степан очолив Архієрейську Божественну Літургію разом з парохом та священниками Донецького екзархату.

Проповідь виголосив отець Роман Вовк, настоятель запорізького храму Матері Божої Неустанної Помочі. Під час гомілії священник пригадав вірним біблійні згадки існування святих ангелів та, власне, архістратига Михаїла – начальника небесного воїнства. Отець Роман також звернув увагу на вчення Церкви про ангельські сили, а наприкінці проповіді наголосив, що нам, християнам, важливо пам’ятати про заступництво святих ангелів та про молитву до них, в якій просимо їхньої помочі.

По завершенні Божественної Літургії владика Степан звернувся з вітальним словом до парафіян, дякуючи їм за активне християнське життя й приклад життя віруючих людей. Архієрей також відзначив ревну пасторальну працю отця Андрія, який вже понад два десятиліття є настоятелем парафії.

Варто зазначити, що парафія Святого архістратига Михаїла в місті Запоріжжі зареєстрована ще 1998 року. Відтоді її незмінним парохом є отець Андрій Бухвак. Восени 2017 року був освячений храм святого Володимира, в якому наразі моляться парафіяни, очікуючи зведення парафіяльного храму Святого Михаїла.

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ