Курс «Емаус» відбувся на парафії Преображення Господнього

23 Листопада 2020

Цими вихідними парафіяни храму Преображення Господнього в місті Кам’янському проходили курс «Емаус», який проводили члени спільноти «Галилея».

Настоятель храму отець Ігор Пагулич, коментуючи цю подію, порівняв учасників зі святими апостолами, які йшли в Емаус повні смутку, а зустрівши Спасителя сповнилися радості:

«Найкраще говорять про курс свідчення його учасників, які засмученими йшли в Емаус, але дозволили Святому Духові вести їх в глибину Слова, яким є сам Ісус Христос, повернулись повні надії та радості!»

Тож наводимо нижче свідчення учасників та учасниць курсу «Емаус»:

«Дуже дякую за щирість і віддачу протягом цих двох днів у місці, де відчувалась присутність Святого Духа. Безмежно вдячна за навчання важливості розуміння Божого Слова», – з такими словами подяки завершила курс пані Тетяна Пташинська.

Пані Віра Зайчук наголосила на силі спільнотності: «Ці два дні пролетіли, немов би одна година! Знаєте, проблеми вдома та на роботі прибивають до землі: ми стаємо засмученими, зневіреними. В багатьох з нас є різні комлекси, а на цьому курсі ми їх позбулись. Ми всі були як одна родина. Перевдягались в біблійних героїв, танцювали, співали й прославляли Ісуса Христа. Ми ще раз досвідчили, Ісус є Богом Живим і що Він дав нам Надію на життя вічне! Мені знову захотілося взяти до рук Біблію та вивчати її».

«Як в більшості родин, на нашій книжковій полиці є Біблія – Слово Боже. Інколи ми беремо її звідти – переважно під час Посту, коли священник дає настанову читати Святе Письмо. На цих реколекціях, на курсі «Емаус», отець Роман Братковський поставив питання: «Чому в кожного члена вашої родини є телефон, але немає власного Слова Божого? Адже ним потрібно жити, а не почесно зберігати його на полиці!» Протягом цих двох днів наше уявлення про те, чим є Слово Боже яке його місце в житті кожної людини, повністю змінилось», – так згадує про курс пані Олена Залевська.

Пан Олександр Залевський висловив особливу подяку отцеві Роману за свідченняз власного життя: «Наша сім’я вже не вперше відвідує реколекції отця Романа Братковського. І щоразу це невеличкий «струс мозку та почуттів». До цього я ніколи не розумів, скільки визначень-ролей Слова Божого є в житті: Слово – і меч, і молот, і вода, і зерно, і хліб… Вразило свідчення отця Романа з власного життя про те, як Слово Боже врятувало його на війні. Щиро дякую за науку і сподіваюся на подальші зустрічі!»

Загалом курс «Емаус» в місті Кам’янському пройшли 20 осіб. Організатори означають, що була не остання зустріч в рамках «Школи Євангелізації святого апостола Андрія» та запрошують бажаючих до участі.

..

Пресслужба Донецького Екзархату УГКЦ